Nem tudjuk még pontosan de megvalósulhat a gyermekek álma a faluban a sportal kapcsolatosan . Vajon sikerülni fog vagy létre jön e , nem tudni . Minden bizonnyal jó lenne . Jásziványi kis focicsapatot indít Jászszentandrásra ? Nem tudni de fogunk még erről beszámolni .

Hosszú Katinka Házasodik egy szép szigeten ausztrália közelében . Már a ruhája is kivan választva . A családdal eggyütt lessz  az úszó nő . Még a nászúton is edzeni fog ... Nyilatkozta a reflektornak .

Egyszerű alakformálás  nőknek és férfiaknak egyaránt :

Ha nők ill. a férfiak elvégzik ezek gyakorlatok mineggyikét hetente legalább egyszer akkor csodás vonalakra , izmokra tehet szert !:

Nők :                                                                            Férfiak:

Formás fenék:   Lábemelés bal jobb                                            Lábemelés bal

Karizom :            fekvőtámasz 30 db                                               fekvőtámasz   50-60 db

Izmos kockahas :   Törzstartás alkartámasszal 30 mp.              -II-    :   1 min.

Izmos formás comb :  Térdhajtás  30-40 db                                 -II-   :   60-70 db

Köszönjük hogy elolvastad és remélem megpróbálod magad tartani és kipróbálod ezt az edzés tervet . további szépnapot !!!

2013  . 15 fina vizes világ  bajnokság

Cseh László ma egy ezüstéremmel lett gazdagabb , hisz nagyszerű harjázás után elérte célját ! A pillangó úszás az ő erőssége !! Gratuláció neki

Gyurta Dániel Tegnap 200 m mellúszás világbajnoka zsinórban harmadszor . Gratulálunk magyarország eggyik legjobb úszó emberének !!!!

A magyar vízilabda is 3. lett ! Gratulálunk a lányoknak hisz ez nagyszerű teljesítmény !

Majd a holnap megtudhatjátok hanyadik helyen végzett a magyar vízilabda csapat az már biztos hogy dobogós !!!

_______________________________________________________...

Tizennéggyel verte a Szeged a Fradit

A tabellán a címvédő Veszprém mögött második csongrádi gárda a félidőben hattal vezetett az 5. helyezett Ferencvárossal szemben.

Eredmény:
Pick Szeged - FTC-PLER Budapest 38-24 (20-14)
később:
B.Braun Gyöngyös-Vác 18.00
Grundfos-Tatabánya - Pécs 18.00
MKB Veszprém-Balatonfüred 18.00

NBA: kikapott a címvédő Miami

A Miami Heat meglepően sima vereségét hozta az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság legutóbbi játéknapja: a címvédő az Indiana Pacers vendégeként maradt alul 13 ponttal.

A pénteki program egytucatnyi meccse közül tíz találkozón született hazai siker, csupán a Dallas Mavericks és a felszálló ágba került Los Angeles Lakers tudott nyerni vendégként.

Három hónapra választottak elnököt az atléták

Eredetileg az elnöki posztot 2009 óta betöltő Gyulai volt az egyetlen jelölt a posztra, a közgyűlésen azonban a pécsiek javaslatára, K. Szabó Gábor egykori válogatott hosszútávfutó, a debreceni sportuszoda igazgatója is felkerült az elnökjelölti listára. A küldöttek közül 37-en szavaztak Gyulaira, és 21-en K. Szabóra.

Gyulai Miklós - MTI Fotó: Földi Imre

A küldöttgyűlés elején hosszas vita alakult ki arról, hogy a tisztségviselőket négy évre vagy csak három hónapra, a májusi, évi rendes közgyűlésig válasszák meg, miután a küldöttek az alapszabály ide vonatkozó rendelkezését többféleképpen értelmezték. Végül szavazásra került sor, és a többség az utóbbira voksolt.

Gyulai Miklós azután nyújtotta be lemondását, hogy az elnökség létszáma 70 százalék alá csökkent, s az alapszabály ilyen esetben rendkívüli tisztújító közgyűlés összehívását írja elő.

Otthon kapott ki nagyon a Roma

Az első félidőben egy-egy gól esett, a második játékrész elején azonban a hazaiak kapusa egy középre ívelésnél beejtette a kapuba a labdát, ezzel előnybe kerültek a szardíniaiak, akik aztán még kétszer eredményesen fejeztek be egy támadást. A végeredmény a 94. percben alakult ki.

A fővárosi csapatban Francesco Totti gólt lőtt, így immár 223 találatnál jár az olasz élvonalban, s mindössze kettővel marad el a Serie A örök góllövőlistáján második helyen álló, pályafutását éppen az AS Románál befejező svéd Gunnar Nordahltól. A listát Silvio Piola vezeti 274 góllal.

20. Siena 22 20-32 14
A Sienától 6, az Atalantától 2, a Sampdoriától és a Torinótól 1-1 pont büntetésből levonva.

Csaknem hétmilliárd forint az Albert Stadion építésére idén

A Magyar Közlöny legfrissebb számából kiderül, hogy az átcsoportosításért a nemzetgazdasági miniszter felel, az elszámolásért, illetve a fel nem használt összeg visszafizetésének ellenőrzéséért pedig a nemzeti fejlesztési miniszter, továbbá a kiemelt jelentőségű budapesti beruházásokért felelős kormánybiztos.

A kormányhatározat kitér arra is: a nemzetgazdasági miniszternek a fejlesztési miniszter és a kormánybiztos bevonásával gondoskodnia kell arról, hogy a 2014-re vonatkozó költségvetés tervezetében a munkálatok folytatásához - a kormány által elfogadott ütemezés megvalósulásához - szükséges összeg rendelkezésre álljon.

Fürjes Balázs kormánybiztos decemberben úgy nyilatkozott, hogy a tervek szerint a márciusi FTC-Újpest bajnoki labdarúgó-mérkőzéssel zár be az Üllői úti Albert Stadion, az új aréna pedig 2014 őszére készülhet el.

A Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. (MNV) novemberben írta ki a kivitelezésre vonatkozó pályázatot. Ebből kiderült, hogy legalább 22 ezer, de belföldi meccsek esetén a vendég- és a hazai szektor állóhelyeivel 23 700 férőhelyes, fedett lelátójú stadion épül, amelyet a jelenlegihez képest 90 fokkal forgatnak el.

Az Arsenal után a City vár a Liverpoolra

A manchesteri együttes kedden meglepetésre csak gól nélküli döntetlenre volt képes a sereghajtó Queens Park Rangers vendégeként, miközben városi riválisa, a listavezető United egy újabb sikerrel folytatta útját története 20. bajnoki címe felé.

A két csapat között így most hét pont a különbség, s a City nem engedheti meg magának, hogy 13 fordulóval a zárás előtt további hátrányba kerüljön, mert onnan szinte már lehetetlennek tűnik utolérni a kiváló idényt produkáló MU-t. Utóbbi a hétvégi körben a Fulham vendége lesz, egy héttel azután, hogy az FA Kupa negyedik fordulójában 4-1-re kiütötte a nyugat-londoni gárdát.

A harmadik Chelsea szerdán két héten belül másodszorra játszotta el kétgólos előnyét, legutóbb a Reading otthonában tette meg ezt a szívességet ellenfelének, s most szombaton a Newcastle United vendégeként igyekezhet kárpótolni szurkolóit.
A legutóbbi három meccsén döntetlent elért Tottenham a térdműtétéből lábadozó Gera Zoltán nélkül felálló West Bromwich stadionjában próbál javítani mérlegén, s a sikerre azért is szüksége van, mert az ezúttal a kiesés elkerüléséért küzdő Aston Villát vendégül látó Everton csupán egypontos hátrányban van vele szemben.

Luis Suarez Fotó: EPA/Peter Powell

Fotó: EPA/Peter Powell

A Liverpool elleni rangadón katasztrofális első félidőt produkáló, hatodik Arsenal szombaton hazai környezetben szerepel, de semmit sem bízhat a véletlenre a rá az utóbbi időben mindig veszélyes Stoke City ellen.

Diego Maradona Fotó: EPA/Ali Haider

Angelo Pisani, Maradona ügyvédje pénteken elmondta, hogy egy központi bizottság tisztázta védencét, aki hamarosan vissza is tér majd Nápolyba, ahol játékosként a legnagyobb klubsikereit érte el.

A világbajnok, a Napolival kétszeres olasz bajnok és UEFA Kupa-győztes futballistát eddig azzal vádolták, hogy 1984-es Nápolyba szerződésétől fogva összesen 36 millió euró értékben adót csalt.

Az ügyvéd jelezte, hogy nemcsak Maradonát, hanem a Napoli korábbi két brazil játékosát, Alemaót és Carecát is felmentették az adócsalás vádja alól.